Strona główna » Wszystkie » Jak to jest z tymi startupami ?

Jak to jest z tymi startupami ?

Anonim

Witam
Wiele ludzi ma pomysł na startup (ew. stronę internetową^^), nie mówię oczywiście że każdy z tych pomysłów jest dobry - ale takie się zdarzają. Wielu też chciałoby taki pomysł zrealizować (jako przykład mogę podać siebie). W Polsce działa trochę firm zajmujących się takimi sprawami. Niestety, każda z nich wymaga od pomysłodawcy: a) doświadczenia (np. w programowaniu) b) zespołu A co takimi osobami, które nie mają tych dwóch rzeczy ? Wiem o tym, że od czasu, do czasu zdarzają się takie konkursy jak np. na antyweb.pl , ale chodzi mi raczej o "stałe" firmy. Znacie jakieś z nich ? Możecie podać link do ich strony internetowej ?
Z góry dziękuje ;]
Pozdrawiam

Odpowiedzi (2)

Re: Jak to jest z tymi startupami ?

Ricky

Odpowiedzi: 770
Wiarygodność: 87%

Firm nie znam, ale na TV 4 leci program "Dragons' Den, czyli jak zostać milionerem", gdzie ludzie, którzy mają pomysł na biznes przedstawiają je osobom, którzy mają kapitał i doświadczenie w inwestowaniu. Jeżeli przedstawiony pomysł okaże się dobry to osoba może liczyć na ciekawe propozycje (np. zainwestowanie przez "rekina" całej sumy pieniędzy w inwestycję w zamian za 30% udziałów).

Kiedyś jak oglądałem była informacja czy wystąpilibyśmy w polskiej wersji?

Być może będzie polska wersja, ale na razie nic mi nie wiadomo.

Oceń odpowiedź:
(Ocena: 0)
Re: Jak to jest z tymi startupami ?

Ricky

Odpowiedzi: 770
Wiarygodność: 87%

Teraz mi przyszła myśl, że propozycje współpracy można zamieszczać na różnych forach biznesowych (np.: http://www.biznesforum.pl/szukam-inwestora-vf59.htm), ewentualnie, jeżeli ma to być e-biznes na jakiś forach webmasterskich, ale przykładu nie dam, bo wyleciało z głowy...

Oceń odpowiedź:
(Ocena: 0)

Podobne pytania, które mogą Cię zainteresować

Emo i postrzeganie ich przez innych ludzi. (1) Anonim
Byliście kiedyś w Darłówku ? (1) itssoeasy
Katalogi stron internetowych i inne dziwactwa... ? (2) Anonim
Problem z facebookiem (3) Anonim
Jakieś wątki do rozwinięcia - rozprawka (2) mentor

Dodaj odpowiedź

Dodawanie nowych odpowiedzi do tego pytania zostało zablokowane. Jeśli uważasz, że do tematu można dodać coś wartościowego, poproś o odblokowanie pytania.


- Zadawaj pytania i udzielaj odpowiedzi bez konieczności logowania

- ... lub zarejestruj się za darmo i zdobywaj punkty za dodane pytania i odpowiedzi.

- Zdobyte punkty możesz wymienić na darmowe doładowanie telefonu i dodatkowe korzyści związane z użytkowaniem serwisu, np. wyróżnienie swojego pytania.

Ostatnio popularne

Polecamy