Strona główna » Wszystkie » Jak rozpoznać płeć u kota?

Jak rozpoznać płeć u kota?

Anonim

Jak rozpoznać płeć u kota?

Odpowiedzi (1)

Re: Jak rozpoznać płeć u kota?

Anonim

Kiedy kotki się rodzą ich genitalia są jeszcze za małe aby można było je rozpoznać. Jest prawie niemożliwe aby rozpoznać płeć u kociaka, który ma mniej niż 2 tygodnie. Nawet w tym wieku rozpoznanie płci jest trudne o czym świadczą pomyłki nawet doświadczonych weterynarzy. Aby być pewnym płci kota należy zatem poczekać kilka tygodni od czasu jego urodzenia.

Jak rozpoznać płeć kotka?
Jak rozpoznać kocura?
Kocury mają genitalia które wyglądają jak dwukropek - dwie kropki, jedna pod drugą. Górna kropka to odbyt zaś dolna do penis. Pomiędzy dwoma kropkami jest mała odległość. W tym miejscu, pomiędzy odbytem a penisem to moszna i jądra które jeszcze się nie pojawiły. Jeśli chcesz się upewnić czy kotek jest płci męskiej delikatnie naciśnij otwór moczowy. Jeśli wyjdzie kawałek penisa masz pewność że masz do czynienia z małym kocurkiem.
Penis kocurka jest w kształcie kropki.
Starszy kotek:
W miarę jak kotek jest starszy moszna staje się coraz wyraźniejsza.


Jak rozpoznać kotkę?
Genitalia kotki wyglądają jak przecinek, pionowa szparka. Górna kropka to odbyt zaś dolna kreska to wagina. Jak porównasz do siebie kilka różnych kotków zobaczysz różnicę pomiędzy odległością odbytu od penisa u kocurka i odległości odbytu od waginy u kotki. U kotek odległość ta jest o wiele mniejsza. Wygląda to tak jakby wagina była związana z odbytem lub dzielił ją od niego zaledwie milimetr.

Oceń odpowiedź:
(Ocena: 0)

Podobne pytania, które mogą Cię zainteresować

Jak najlepiej nazwać kota (3) Anonim
Jak rozpoznać srebro? (1) Anonim
Jak rozpoznać cukrzycę? (1) Anonim
Jak odróżnić płeć żałobniczki? (1) Anonim
Jak rozpoznać wyrostek? (1) Anonim

Dodaj odpowiedź

Dodawanie nowych odpowiedzi do tego pytania zostało zablokowane. Jeśli uważasz, że do tematu można dodać coś wartościowego, poproś o odblokowanie pytania.


- Zadawaj pytania i udzielaj odpowiedzi bez konieczności logowania

- ... lub zarejestruj się za darmo i zdobywaj punkty za dodane pytania i odpowiedzi.

- Zdobyte punkty możesz wymienić na darmowe doładowanie telefonu i dodatkowe korzyści związane z użytkowaniem serwisu, np. wyróżnienie swojego pytania.

Ostatnio popularne

Polecamy